AntiStrech - venitusarmiseerum

AntiStrech - venitusarmiseerum
Tootja:

Institut Claude Bell (Prantsusmaa)


Mudel: AntiStrech
Saadavus: Laos
€ 17.90
Kogus: Lisa ostukorvi
1 arvamust  1 arvamust  •  Lisa arvamus

50 ml kolmekordse toimega kontsentraat  vähendab tõhusalt striiade nähtavust ja kaitseb nende teke eest.

Striiad on nahahäired, mis tekivad hormonaalhäirete tagajärjel elu tähtsamatel hetkedel, millest kõige olulisemad on kaks: puberteet ja rasedus. Kuna nahk tundub just kui pragunenud,  seda nahavigastust kõige sagedamini nimetatakse striiaks.

Striiad tekivad ootamatult. Aja jooksul kahjustatud nahk järk-järgult muutub punakast, roosast  elevandiluu valgeks armiks, mis kõige sagedamini ei kao kunagi. Paljud naised nende armide tõttu ei usalda ennast ja püüavad neist vabaneda.

Ka meestel võivad tekkida nimetatud nahakahjustused, kuid palju harvemini. Puberteet, rasvumine ja lihaste intensiivse suurendamine on peamisteks striiade teke põhjusteks.

Anti-striiade kontsentraati koostises on Argaania õli, mis on laialdaselt tuntud oma suurepäraste nahka säästvate omaduste poolt.

 

 

Argaania (Argania spinosa) on okaspuu, mis kasvab ainult väikeses piirkonnas Marokos ja Alžeerias. Looduse pool loodud, et ellu jääda kuivas keskkonnas, argaania puu on väga tugev ja võitmatu puu. Tänu kõvadele lehtedele ja sügavale maa sisse tunginud juurtele, see on vastupidav pikkadele põudadele.

Argaania õied on heledad ja sellel on kohevad kollased viljad, mille seemned kasutatakse kuulsa argaaniaõli valmistamisel. See õli on rikas küllastumata rasvhappete, E-vitamiini, ja on üks kõige kallimatest õlidest maailmas. Argaania õli on tuntud tänu oma nahasõbralikele omadustele.

See kolmekordse toimega kontsentraat striiade vastu aitab ennetavalt kaitsta nahka pragunemise vastu  ning tõhusalt vähendab olemasolevad striiad.

 

 

*KLIINILISED UURINGUD

*Kliinilised uuringud kahe kuu pärast näitasid järgmisi **tulemusi:

  1. Striiade sügavus vähenes -72%;
  2. Nahk muutus paksemaks 11%;
  3. Vähenes striiade pindala -29%.

 


 

Testid viidi läbi sõltumatus laboris MiBelle: www.mibellebiochemistry.com  

PROTOKOLL: * Kliinilistes testides osales  13 vabatahtlikku. Toote toimet jälgiti 56 päeva. **Toote  tulemused võivad varieeruda sõltuvalt kasutajast.

text_on
5 ( 5 / 5 )
Väga tõhus, kasutan juba neli kuud, venitusarmid vähenesid, allesjäänud aga ei ole nii tugevad
Lisa arvamus
Nimi:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Loading...