🎁 Kohaletoimetamise hind: Itella kulleriga 5.90 €, Smartposti pakiautomaati 2.99 € 🚀 Kohaletoimetamine 4-5 päevaga 🎈 Turvaline makse Paysera kaudu või tasumine sularahas

Tarneinfo

Tarnevõimalused Meie koostööpartner Eestis on Omniva.


Saadame paki Sulle sobivasse Omniva pakiautomaati või kulleriga kohale. Omniva pakiautomaat Ainult Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse ja pääsed pakiautomaadile kergelt ligi nii auto kui jalgratta, nii lapsevankri kui koeraga. Omniva pakiautomaadist saad paki välja võtta vaid 15 sekundiga ja just siis kui Sulle sobib, sest oleme alati avatud. Kui esitad tellimuse enne (13:00) ja valid Omniva pakiautomaaditeenuse, on planeeritav kohaletoimetamise aeg juba järgmise päeva hommikul ja nii ka Saaremaal ja Hiiumaal. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks. Endale lähima pakiautomaadi leiad SIIT. (https://www.omniva.ee/era/kaart)


Omniva kuller Omniva kuller on paki kättetoimetamiseks kõige mugavam viis. Kullerteenus katab kogu Eesti, tuues paki kohale ka kaugeimasse metsatallu. Kui Sinu pakk on jõudnud Omnivasse, võtab kuller Sinuga ühendust, et leppida kokku sobiv paki üleandmise päev ja kellaaeg. Pakk toimetatakse tavapäraselt kohale juba järgneval päeval (va pühapäev ja riiklikud pühad) ja just sinna, kus Sinul seda vaja on. Lisainfo SIIT (https://www.omniva.ee/era/pakk/kuidas_pakk_katte_saada)

Loading...