🎁 Kohaletoimetamise hind: Itella kulleriga 5.90 €, Smartposti pakiautomaati 2.99 € 🚀 Kohaletoimetamine 4-5 päevaga 🎈 Turvaline makse Paysera kaudu või tasumine sularahas

Äritingimused

Harmony Life’i äritingimused

 

Meist

Pakume ainulaadseid ja innovaatilisi tooteid, et saaksite iga päev kogeda rohkem rõõmu, rahuldust ja harmooniat. Töötame teie heaolu nimel iga päev! Esindame kolme Prantsusmaa ettevõtet, mis töötavad välja ilu-, salenemis- ja hügieenitooteid: Claude Bell Institute, Atelier You Merle (ADM) ja Cornelie Silhouette élégante. Harmony Life tegutseb Skandinaavias ja Baltimaades.

 

Ettevõte: UAB Harmony Life

Ettevõtte registreeritud aadress: Ukmergės g. 220, Vilnius, Lithuania 07157

Ettevõtte registreerimisnumber: 302664526

E-posti aadress: info@harmonylife.ee

 

Harmony Life’is ostlemine

Harmony Life’is ostlemiseks peate olema 18-aastane või teil peab olema vanemate nõusolek.

Kui teil on küsimusi toodete kohta, mida me Harmony Life’is müüme, saate meiega igal ajal ühendust võtta. Kui olete leidnud tooted, mida soovite osta, ja lisanud need oma ostukorvi, palutakse teil nõustuda meie äritingimustega. Kontrollige, kas teie andmed on õiged, ja seejärel kinnitage ost.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Hinnad on päevahinnad.

Kõik lepingud sõlmitakse inglise keeles. Kui olete tellimuse vormistanud, saate tellimuse kinnituse.

 

Maksmine

Peab olema Interneti-ühendus oma pangaga. Tellides Internetis teid suunatakse paysera.lt elektroonilisele maksesüsteemile, mille kaudu saate ühenduse oma pangaga ja näete juba koostatud maksekorralduse.

Summa debiteeritakse teie kaardilt alles siis, kui tooted on meie laost saadetud. Teie krediitkaardilt võetakse summa, mille olete maksega kinnitanud.


Kohaletoimetamine

Pakk tarnitakse Itella ettevõttega ja selle tarneaeg on 4-5 tööpäeva. 

 

Tingimused

  • Õigus tühistada – kas olete oma ostu kahetsenud?

Teil on 14 päeva jooksul õigus Harmony Life’ist tehtud ost tühistada. Teie õigus tühistada algab toote kättesaamise päevast.

Tühistamisõigust saab nõuda ainult juhul, kui tagastate toote samas seisukorras ja koguses. See tähendab, et meil peab olema võimalik toodet müüa teisele kliendile ja müügiväärtus ei pruugi teie hoole all olles kaduda. Seetõttu on oluline, et toodet ümbritsev pakend ei oleks katki.

Saatke toode kindlasti tagasi õiges pakendis.

Kui soovite ostu tühistada, saate toote tagastada aadressile Harmony Life, Ukmergės g. 220, Vilnius, Lithuania LT-07157

Pidage meeles, et me ei aktsepteeri saaja kulul saadetud pakke.

Niipea kui oleme teie tagastatud toote tuvastanud ja vastu võtnud, tagastame teie krediidi. See juhtub 14 päeva jooksul alates toote kättesaamise päevast. Ainus kulu, mis teil ostu tühistamisel on, on toote meile tagastamise saatekulu.

Toote meile tagastamisel palume teil lisada tellimuse kinnituse koopia. See hõlbustab töötlemist ja saate krediidi kiiremini kätte.

 

  • Kaebused – kas tootel on midagi valesti?

Seaduse järgi on teil veebist sisseoste tehes õigus esitada kaebus 24 kuu jooksul. See tähendab, et saate  sõltuvalt konkreetsest olukorrast lasta toote parandada või asendada, küsida raha tagastamist või hinnaalandust.

Muidugi peab kaebus olema õigustatud ja defekt ei tohi olla põhjustatud toote valest kasutamisest või muust kahjulikust käitumisest.

Pärast toote defekti või rikke avastamist peaksite kaebuse esitama alati mõistliku aja jooksul. Kui teete seda kahe kuu jooksul pärast defekti või rikke avastamist, on nõue õigeaegne. 

Kui kaebus on õigustatud, hüvitame ka teie (mõistlikud) saatekulud toote meile tagastamise eest. Seetõttu hankige kindlasti saadetise kviitung.

Toode tuleb saata aadressile Harmony Life, Ukmergės g. 220, Vilnius, Lithuania LT-07157

Toote tagastamisel kirjeldage probleemi võimalikult üksikasjalikult.

Pidage meeles, et me ei aktsepteeri saaja kulul saadetud pakke.


Isikuandmete põhimõtted

Harmony Life’is ostlemiseks peate meile edastama järgmise teabe:

· nimi

· aadress

· telefoninumber

· e-posti aadress

Vajame seda teavet teie tellimuse töötlemiseks ja teile edastamiseks.

Isikuandmed registreeritakse Harmony Life’is ja neid säilitatakse viis aastat, seejärel need kustutatakse. Kogume isikuandmeid ainult teie nõusolekul. Harmony Life vastutab andmete eest ja sellel on juurdepääs teie kohta salvestatud teabele.

Harmony Life’ile antud teavet ei edastata ega müüda kolmandatele isikutele ning tundlikke isikuandmeid ei registreerita. Teil on alati õigus kontrollida teavet, mille oleme teie kohta registreerinud. See õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest.

 

Küpsised

Veebisaidil www.harmonylife.ee kasutame küpsiseid selleks, et optimeerida veebisaiti ja selle funktsionaalsust ning muuta seeläbi teie külastused võimalikult mugavaks. Küpsis on väike fail – digitaalne visiitkaart –, mille sait teie arvutisse teie esimesel külastusel salvestab. Küpsis pole teie arvutile kuidagi kahjulik. Küpsis tuvastab teie arvuti, kuid mitte teid kui külastajat. Faili ülesanne on teavitada veebisaiti teie järgmisel külastusel. Küpsiste kasutamine ei kahjusta teie turvalisust ja võite selle funktsiooni igal ajal oma brauseris välja lülitada.

Küpsiseid kasutatakse teie külastuse täiustamiseks ja lihtsustamiseks, sealhulgas teie ostukorvi sisu haldamiseks, samuti osaliselt saidi kasutamise sisemise statistika jaoks. Samuti on võimalik paluda süsteemil järgmise külastuse jaoks teie enda aadressi salvestada. Kui soovite selle teabe hiljem kustutada, saate seda teha arvuti sätete kaudu.

Loading...