🎁 Kohaletoimetamise hind: Itella kulleriga 5.90 €, Smartposti pakiautomaati 2.99 € 🚀 Kohaletoimetamine 4-5 päevaga 🎈 Turvaline makse Paysera kaudu või tasumine sularahas

Küpsiste teave

1. Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis paigutatakse teie arvutisse või seadmesse, kui külastate meie veebisaite.

 

2. Küpsiste eesmärk

Kasutame küpsiseid, et muuta meie veebisaitide külastused ja nendel ostlemine tõhusaks. Samuti kasutame küpsiseid oma veebisaitide kasutajasõbralikkuse parandamiseks ja teie ostukäitumise mõistmiseks.

 

3. Küpsiste kasutamine

Kasutame küpsiseid selleks, et ...

... mäletada tooteid, mille panete ostukorvi, kui sirvimisseansi ajal erinevatele lehtedele navigeerite, kassa lehele lähete või enne ostu sooritamist sirvimisseansi lõpetate.

... koguda teavet, mis aitaks meil teile saata teid huvitavaid reklaame.

... mäletada teie sirvimiseelistusi, nt eelistatud keel, teksti suurus, lehe paigutus või värvieelistused. See võimaldab teil meie saidil kiiremini ja hõlpsamalt navigeerida.

... koguda analüütilist teavet, näiteks loendades meie veebisaitide külastajate arvu ja meie veebisaidi lehti, mida külastate kõige sagedamini. Kogutud analüütilist teavet kasutame turunduseks ja ressursside planeerimiseks.

... saada aru, kas meie kliendid ja külastajad kohanevad hõlpsalt muudatustega, mida võime oma veebisaitidel teha.

 

4. Teave, mida küpsiste abil kogume

Küpsised aitavad meil koguda teavet selle kohta, kuidas meie veebisaiti kasutate, kuid me ei salvesta küpsiste andmetes teie isikuandmeid. Salvestame ainult unikaalse seansi ID, mis aitab meil teie järgmisel külastusel kasulikku kasutajaprofiili ja eelistusi hankida.

 

5. Lisateave küpsiste kohta

Meie küpsiste kohta saate lisateavet aadressil

http://www.allaboutcookies.org/

Loading...