Privaatsus

1.  Osta internetipoes Harmonylife.ee saab kahel viisil:

1.1. registreerudes sellel saidil, sisestades kasutajanime ja parooli;

1.2. Registreerudes sellel saidil.

2. Ostjal, kauba tellimisel nii tingimuste 1.1. kui 1.2. punktis sätestatud korras, vastavatel Müüja märgitud infoväljadel tuleb märkida tellimuse nõuetekohaseks täitmiseks vajalikud tema isikuandmed: nimi, kohaletoimetamise aadress, telefoninumber ja e-posti aadress.

3. Ostja, kinnitades need tingimused, nõustub, et 3.punktis märgitud tema isikuandmeid töödeldakse kaupade ja teenuste müügil internetipoes harmonylife.lt, Müüja töö analüüsiks ja otseturunduse eesmärgil.

4. Ostja nõustub, et tema isikuandmeid töödeldakse kaupu ja teenuseid müüva Müüja internetipoes müügieesmärkidel, samuti nõustub, et tema e-posti aadressile ja telefoninumbrile saadetakse informatiivsed teated, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks.

5. Ostja, kes ei taha, et tema e-postiaadress või telefoninumber töödeldakse otseturunduse eesmärgiks, teatab Müüjale sellest, saates oma e-posti aadressilt vastav teade aadressile info@harmonylife.ee.

6. Müüja kinnitab, et ostja isiklikke andmeid töödeldakse ainult kaupade ja teenuste internetipoes harmonylife.lt, Müüja tulemuslikkuse analüüsiks ja otseturunduseks (välja arvatud juhtudel, kui Ostja Tingimuste  6.punktis sätestatud korras teatab, et ei soovi oma isikuandmete kasutamist otseturunduse eesmärkidel). Müüja kohustub mitte avaldama Ostja isikuandmeid kolmandatele isikutele, va. Müüja partneritele, kes tagavad kaupade tarnet või teisi, Ostja tellimuse nõuetekohase täitmisega seotud teenuseid. Kõikidel muudel juhtudel Ostja isikuandmeid kolmandatele isikutele võib avaldada üksnes ELi seadusandluses sätestatud korras.

Loading...