HAIR JAZZ Pro - stimuleerib juuste kasvu + TASUTA desinfitseerimisvedelik

Uus -35% HAIR JAZZ Pro - stimuleerib juuste kasvu + TASUTA desinfitseerimisvedelik
Tootja:

Institut Claude Bell (Prantsusmaa)


Mudel: 410
Saadavus: Laos
€ 100.00 € 65.00
Kogus: Lisa ostukorvi
6 arvamust  6 arvamust  •  Lisa arvamus

Mis oleks, kui su juuksed kasvaksid kolm korda kiiremini? On kliiniliselt tõestatud, et HAIRJAZZ soodustab juuksekasvu kuni kolm korda.  

Hair Jazz kiirendab teie juuste kasvu!

 

HAIR JAZZi tooted sisaldavad kitiini, keratiini, vitamiini B6 ning paljusid väärtuslikke proteiine, mis ergutavad juuste kasvu, sobivad juuksejuurte tugevdamiseks, tugevdavad juuste struktuuri ja annavad juustele särava läike.

 

*TULEMUSED

  • Juuste seisukord on oluliselt paranenud – 80%
  • Juuste kasv on paranenud – 48%
  • Juuste kohevus on suurem – 66%
  • Kasvama on hakanud uued juuksed – 33%
  • Juuste väljalangevus on vähenenud – 64%

 

 

​*Sertifitseeritud, sõltumatu prantsuse firma SPINCONTROLi uurimislabori SPINCONSO osakond analüüsis 2017. a juunis HAIR JAZZi toodete tulemuslikkust, võttes aluseks katse läbi teinud inimeste hinnangud. Katsest võttis osa 106 erinevatest vanusegruppidest, erineva juuksetüübi ja -värviga naist. Katsei kestus oli 28 päeva. Uuringud:  www.scribd.com/hairjazz-studies

 
  • Ilma hormoonideta, SLS-ita, parabeenideta.
  • Tootmisele ei ole eelnenud loomkatseid.
  • Kahest tuubist piisab vähemalt 2 kuuks.

 

 

 

 

 

KASUTUSJUHEND

1. Kandke igal teisel või kolmandal päeval Hair Jazzi šampooni märjale peanahale (juuksejuured), ajage õrnalt vahule ja masseerige peanahka sõrmeotstega umbes 1-2 minutit. Jätke šampoon peanahale veel kaheks minutiks ilma hõõrumata. Loputage šampoon juustest sooja veega välja. 

2. HAIR JAZZi palsamit tuleb kanda ainult juuste otstele, sest need on enamasti kõige enam kahjustunud. Jätke palsam juustesse 1-2 minutiks. Palsami kandmine peanahale ja juuksejuurtele võib ummistada karvanääpse ning pidurdada juuksekasvu ja suurendada rasu teket.

  • 1 ltr Hair Jazz Pro shampoo
  • 1 ltr Hair Jazz Pro palsam

ARVAMUSED:

 


 

 

 

 

HAIRJAZZ balsam:

AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, HYDROLYZED SOY PROTEIN, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, CITRIC ACID, PROPYLEN GLYCOL, 5-BROMO-5-NITRO-1.3-DIOXANE, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL

 

HAIRJAZZ shampoo:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAÏNE, COCAMIDE DEA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, CITRIC ACID, CARBOXYMETHYL CHITIN, PROPYLENE GLYCOL, 5-BROMO-5- NITRO-1,3 DIOXANE, C.I. 42090,ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL.

text_on
5 ( 5 / 5 )
Mis suuruses tooted on? Mask?
text_on
5 ( 5 / 5 )
Mina olen rahul sellega toimib väga hästi. Ja kohe on aru saadav kui ei kasuta seda toodet juuksed ei kasva. Ootan väga oma tooteid tellimus tehtud. Suured tänud.
text_on
5 ( 5 / 5 )
Miks teil on sama toote kohta kirjutatud erinevad kasutamisjuhised? Milline neist on õige? Ärge kandke juustepalsamit juukseotstele - KANDKE AINULT JUURTELE! (https://harmonylife.ee/hairjazz-maska-palsam-shampoo-juuste-kasvuks) ning teisel lehel: KASUTUSJUHEND 2. HAIR JAZZi palsamit tuleb kanda ainult juuste otstele, sest need on enamasti kõige enam kahjustunud. Jätke palsam juustesse 1-2 minutiks. Palsami kandmine peanahale ja juuksejuurtele võib ummistada karvanääpse ning pidurdada juuksekasvu ja suurendada rasu teket.(https://harmonylife.ee/hairjazz-pro-rinkinys)
text_on
5 ( 5 / 5 )
Teate kui ma ise ei oleks proovinud oleksin ilmselt inimese kes soovitas välja naernud. Aga...Minu kogemus: kasutasin ja mu juuksed ei tulnud kammides enam niipalju peast, juuksed muutusid paksemaks ja täitsa tõsilugu KASVASID
text_on
5 ( 5 / 5 )
Это реально работает!!! У меня волосы на затылке были под машинку подстрижены, через 1,5 месяца уже сантиметра 4 выросло!!!))) Я не ожидала такого результата, очень рада!!))
Lisa arvamus
Nimi:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Loading...