GREY AWAY. Losjoon halide juuste vastu.

GREY AWAY. Losjoon halide juuste vastu.
Tootja:

Institut Claude Bell (Prantsusmaa)


Mudel: GreyAway
Saadavus: Laos
€ 18.90
Kogus: Lisa ostukorvi
0 arvamust  0 arvamust  •  Lisa arvamus

GREY AWAY Juuksesprei. See on Claude Belli Instituudi põhjalik lahendus hallide juuste vastu. Rahulolu tase on peaaegu 100%.

 

MIS OLEKS, KUI SA SAAKSID NAASTA OMA LOOMULIKU JUUKSEVÄRVI JUURDE KÕIGEST MÕNE PÄEVAGA?

 

GREY AWAY on revolutsiooniline ravi, mis paneb valged juuksed endist värvi muutma. Ravi on lihtne, kiire ja väga kerge.

 

Miks muutuvad juuksed halliks?

Õigupoolest ei muutu juuksed halliks, vaid valgeks! See on optiline illusioon, mida põhjustab värviliste ja valgete juuste segu. Juuksed paistavad hallimad ja hallimad, kui valgete juuste protsent suureneb. Juuksed muutuvad valgeks, kui need ei sisalda enam pigmenti: kui juuksejuurtes ei toodeta enam melaniini.

Melaniin on looduslik pigment, mida toodavad spetsiaalsed rakud, mida nimetatakse melanotsüütiteks, mis asuvad peamiselt marrasknahas ja mille peamine roll on kaitsta nahka UV kiirguse eest. Melaniin on värvaine, mis annab kindlatele kudedele (nahk ja juuksed) värvuse.

 

GREY AWAY ja “juuste mälu”

Mõni aasta tagasi arendas meie labor välja meetodi järkjärguliseks juuste pigmenteerimiseks: GREY AWAY. Selle toote aktiivne koostisosa on Jaapani vasaabia – ristõieliste sugukonda kuuluv taim, mis kasvab looduslikult Jaapani jõgede ja mäeojade läheduses. Teised koostisosad stabiliseerivad peakoostisosa ja annavad GREY AWAY-le efektiivsuse ja kosmeetiliselt head omadused.

Aktiivne koostisosa on lahustuv ja siseneb kasutamisel kuiva juuksekarva. Minutite jooksul toimub redoksreaktsioon; aktiivne koostisosa reageerib juustes sisalduva keratiiniga. See muutub mittelahustuvaks ja annab juustele tumeda värvuse. Pärast reaktsiooni toimumist muutub pigmentatsioon stabiilseks ja säilib. Värvus võib varieeruda sõltuvalt toote kasutamise sagedusest.

Meie teadmist mööda pole selgitust, miks saavad juuksed tagasi oma naturaalse värvuse, kuid seda fenomeeni täheldatakse tihti seda tüüpi koostisosadega. Sellepärast kutsutaksegi seda “juuste mäluks”.

 

KLIINILISED TESTID

Rohkem teavet GreyAway toodete kliinilistes uuringutest (inglise keeles) leiate siit: https://bit.ly/GreyAway-Clinical-Tests

* Kliinilised uuringud on näidanud järgmised ***tulemused:                      

  1. Pärast 14-päevast kasutamist 46% hallide juuste vähenemist,
  2. Pärast 28-päevast kasutamist 83% hallide juuste vähenemist,
  3. Rahulolu tase ligi 100%.

Samal ajal katseklaasis läbiviidud testid näitavad järk-järgulist värvumist.

 

KASUTUSJUHEND

Kiiremateks tulemusteks kasuta spreid kuivadel juustel igal hommikul. Toodet on parim kasutada hommikuti, et lubada juustele päikesekiirgust, mis aitab stimuleerida aktiivset koostisosa. See igapäevane hooldus kestab 14-28 päeva kuni sinu juuksed on saavutanud oma endise värvuse. Et säilitada loomulikku juuksevärvi, on GREY AWAY-d vaja kasutata kord nädalas. 

GREY AWAY ei sisalda pliiatsetaate ega parabeene.

200ml sprei.

 


 

Testid viidi läbi sõltumatus laboris SpinControl: https://www.mascotspincontrol.in

PROTOKOLL: * Kliinilistes uuringutes osales 20 vabatahtlikku Prantsusmaalt. Katserühm jagati võrdsetes meeste ja naiste rühmades. Toote toimet jälgisid 28 päeva jooksul. ** Enesehindamise testi viisid läbi 20 osalejat, kes testisid vahendi  GreyAway. 95% osalejatest olid tulemusega rahul.  *** Toote tulemused võivad varieeruda sõltuvalt kasutajast.

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.
Lisa arvamus
Nimi:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Loading...