Hair Jazz - palsam ja šampoon

-19% Hair Jazz - palsam ja šampoon
Tootja:

Institut Claude Bell (Prantsusmaa)


Mudel: HAIRJAZZ_balsam+shampoo
Saadavus: Laos
€ 37.00 € 30.00
Kogus: Lisa ostukorvi
2 arvamust  2 arvamust  •  Lisa arvamus

Mis oleks, kui su juuksed kasvaksid kolm korda kiiremini? On kliiniliselt tõestatud, et HAIRJAZZ soodustab juuksekasvu kuni kolm korda.  

 

Ei ole testitud loomadel!

 

*HAIRJAZZ tagab kokku viis tulemust:

 1. Sinu juuksed kasvavad kuni kolm korda kiiremini,
 2. Sinu juuksed on pehmemad ja säravamad,
 3. Tulemused kestavad mitu kuud,
 4. Tõestatud ja testitud tõhusus kõigil juuksetüüpidel,
 5. Nähtav juuste väljalangemise vähenemine.

 

HAIRJAZZ  juuksehooldustooted on kõrgekontsentratsiooniline segu looduslikult esinevatest proteiinidest, mis on vajalikud juuksekarva struktuurile ja mis soodustavad juuste kasvu:

 • Kitiin,
 • Hüdrolüüsitud keratiin,
 • Sojaproteiinid,
 • Munakoore ekstraktid.

Koosluse efektiivsust parendab vitamiin B6 (püridoksiin), millel on tähtis roll juuksekarva moodustavate proteiinide ainevahetuses.

 

*KLIINILISED TESTID

Rohkem teavet HAIRJAZZ toodete kliinilistes uuringutest (inglise keeles) leiate siit: www.scribd.com/hairjazz-studies

30 päeva pärast näitavad kokkuvõetud tulemused:

 • Juuksekasvu maksimum 4,5 cm.
 • Keskmine juuksekasv 2,9 cm.

Pidage meeles, et tavaliselt kasvavad juuksed keskmiselt 1,5 cm kuus.

 

*KASUTAJATE RAHULOLU TEST:

Osalejate küsitlus HAIRJAZZ toote toimest andis järgmised *tulemused: 

 • Tugevamad juuksed: +83%,
 • Juuksekasv: +76%,
 • Juuksekasvu efektiivsus: +80%,
 • Rahulolu raviga: +90%.

95% inimesi, kes testisid HAIRJAZZ kliiniliselt, jätkasid ravi – ainuüksi see tõestab ravi efektiivsust.

 

LISATEAVE

250 ml palsamit + 250 ml šampooni

 


 

PROTOKOLL:  *Kliinilistes uuringutes osales 60 vabatahtlikku Prantsusmaalt. Toote toimet jälgiti 30 päeva, mõõtes iga patsiendi juustekasvu kiirust. Vabatahtlikud jagati kahte rühma. Esimene rühm kasutas HAIRJAZZ juuksehooldusvahendeid, samas kui teine ​tavalisi juuksehooldustooteid. Tulemused näitasid, et neil osalejatel, kes kasutasid HAIRJAZZ vahendeid, juuste kasvu kiirus oli 122% suurem võrreldes osalejatega, kes kasutasid tavapäraseid juuksehooldustooteid. **Enesehindamise testi viisid läbi. 

*Toote tulemused võivad varieeruda sõltuvalt kasutajast.

HAIRJAZZ balsam:

AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, HYDROLYZED SOY PROTEIN, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, CITRIC ACID, PROPYLEN GLYCOL, 5-BROMO-5-NITRO-1.3-DIOXANE, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL

 

HAIRJAZZ shampoo:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAÏNE, COCAMIDE DEA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, CITRIC ACID, CARBOXYMETHYL CHITIN, PROPYLENE GLYCOL, 5-BROMO-5- NITRO-1,3 DIOXANE, C.I. 42090,ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL.

text_on
5 ( 5 / 5 )
Мне понравился. Волосы, к сожалению расти быстрее не стали ))....но сам их внешний вид очень улучшился. Волосы правда стали мягкими и блестящими. Выпадать стали меньше - это тоже точно, к концу использования перестали выпадать совсем. У меня такой тонкий волос, который пушится- после использования этого шампуня, перестали. По началу казалось, что слишком жирнит и утежеляет, но перетерпев этот период- (думаю, что привыкания) все прошло. Стоит дорого, в промежутке пробовала другой шампунь и все же возвращаюсь опять к этому.
text_on
3 ( 3 / 5 )
Olen šampooni ja palsamit kasutanud nüüdseks juba üle kuu, kuid kahjuks pean tõdema, et juuksed eriti kasvanud küll ei ole. Võib-olla see toode ei sobi mulle, kuna juukseid hakkas rohkem peast ära tulema. Hea oli siiski see, et see toode tegi juuksed pehmemaks. Ei oska soovitada ega ka maha laita. Igaüks on individuaalne, mulle lihtsalt ei sobinud.
Lisa arvamus
Nimi:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Loading...